Klanten beoordelen ons met
4.3/5 op Google (479 reviews)
Björk sol Limited Edition
- Merk: SU
- Binnen 2-3 werkdagen in huis
- Gratis afhalen in onze kapsalon
- Deskundig advies van onze haarstylisten
€ 32,95
Op voorraad (kan nabesteld worden)
Meer informatie over Björk sol Limited Edition
Inbegrepen producten:
- SOL UV-Shield beschermende crème (75 ml)
- SOL After-Sun reinigende en hydraterende shampoo (75 ml)
- SOL After-Sun herstellende en hydraterende behandeling (75 ml)
- Björk-kaartspel
SOL UV-Shield Protective Cream (75 ml): Een UV-beschermende leave-in crème die glans en hydratatie toevoegt. Het beschermt het haar tegen de zon en maakt het zijdezacht. De hydraterende formule bevat Noordse berkensuiker, voedende koolzaadolie en kleurbehoudende ingrediënten.
Hittebestendigheid: tot 230 °C.
Gebruiksaanwijzing: Aanbrengen op droog haar vóór blootstelling aan de zon of op handdoekdroog haar na blootstelling. Föhn en style zoals gewoonlijk. Niet uitspoelen.
SOL After-Sun Cleansing & Hydration Shampoo (75 ml): Een hydraterende en milde aftersunshampoo die helpt de vochtbalans van het haar en de hoofdhuid te herstellen. Het voorkomt uitdroging door zon, zout water en chloor. Bevat Noordse berkensuiker en kleurbehoudende ingrediënten.
Gebruiksaanwijzing: Masseer in nat haar en hoofdhuid. Herhaal indien nodig. Gebruik daarna SOL After-Sun Repair & Hydration Treatment.
SOL After-Sun Repair & Hydration Treatment (75 ml): Een voedend en herstellend aftersunmasker dat door de zon beschadigd haar versterkt, beschermt en hydrateert. Samengesteld met Noordse koolzaadolie, haverolie en ingrediënten die de kleur behouden.
Gebruiksaanwijzing: Aanbrengen op pas gewassen, handdoekdroog haar. In het haar en de hoofdhuid masseren; 3-10 minuten laten inwerken. Uitspoelen.
Opmerking: Het is niet nodig om conditioner te gebruiken, omdat de behandeling de haarschubben effectief afsluit.

